Benim Fikirlerim

Benim Fikirlerim Renzo Novatore
Tanrı
Hastalıklı bir fantezinin yaratımı. Bunak ve aciz beyinlerin sahibi. Köleliğe doğan kokuşmuş ruhların ahbabı ve avutucusu. Kabız kafalar için bir ilaç. Kalbin zayıflığı için bir Marksizm.

İnsanlık
Daha fazla iktidar, daha az gerçek gibi negatif bir çağrışımı olan soyut bir kavram. Duygusal aptal ve embesillerden oluşan kalabalıklara hakim olma amacı ile uyanık bir görgüsüzün adi yüzüne boyanmış müstehcen bir maske.

Vatan
Yarı akıllılar için cezai esaret ve ahmakların ahırı. Taraftarlarını kendisine tapan köpeklere ve domuzlara dönüştüren bir çember. Efendisi için bir fahişe, yabancılar için bir pezevenk. Çocuk yiyen, ebeveyn kötüleyen ve kahramanlarla alay eden.

Aile
Aşkın, yaşamın ve özgürlüğün inkarı.

Sosyalizm
Disiplin, disiplin; itaat, itaat; kölelik ve cehalet, otoriteye gebe. Adi bir hıristiyan yaratığı tarafından garip bir şekilde şişirilmiş bir burjuva bedeni. Fetişizm, sekteryanizm ve korkaklığın karışımı.

Örgütler, Yasama Organları ve Sendikalar
Güçsüzler için kiliseler. Cimriler ve zayıflar için bir rehinci dükkanı. Bir çoğu, avanak meslektaşlarıyla birlikte kendi kartlarının arkasında parazit olarak yaşamak için katılır. Bazısı da casus olmak için katılır. En samimi olan diğerleri de, amaçlarını yerine getirirken hayatlarına hapishanede devam etmek için katılır — bunlar diğer hepsinden daha şevkli olanlardır.

Dayanışma
Tanrı vergisi papazlık yeteneklerini kitlelere vaaz eden her çeşit yetenekli komedyen tarafından ürkünç bir sunak. Yararlananları %100 aşağılanmadan başka bir şey almazlar.

Arkadaşlık
Ruhları kırılmadan veya zehirlenmeden kendi kadehinden içmiş olanlar şanslıdırlar. Böyle bir kişi mevcutsa, bana fotoğraflarını göndermeklerini rica ederim. Bir aptalın yüzüne baktığımdan emin olmak isterim.

Aşk
Ete aldanış ve ruhun hasar görmesi. Kalbin hastalanması, beynin körelmesi, kalbin zayıflaması, duyuların bozulması, birilerinin bu kıymetli ama aptal hayatı hızlıca tüketebilmeleri için günde iki veya üç kez gaddarca mest edilmiş olanlar için şiirsel yalanlar. Hal böyle iken, aşkın ölümünü tercih ederim. Yehuda’dan sonra bir öpücükle öldürebilen bir üçkağıtçıdır o.

Erkek
Kulluğun, tiranlığın, fetişizmin, korkunun kibirin ve cehaletin pis bir bulamaçı. Bir göte karşı işlenen en büyük suç ona erkek demektir.

Kadın
En acımasız şekilde köleleştirilmiş yaratıklar. Yeryüzünde ayak direyen en büyük kurban. Ve, erkekten sonra, kendi problemlerinden en çok sorumlu tutulanlar. Onu öperken kafasının içinden ne geçtiğini öğrenmeyi çok istiyorum.

This entry was posted in General and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.