Meksika: Bir UNAM Çalışanı Suikastinin Sorumluluğunun Üstlenilmesi: Yabana Meyleden Bireyciler’in Onuncu Bildirisi

f61a04e27bf99f0b7b4dfb99e4b2ac86.jpg

Bir UNAM çalışanı suikastinin sorumluluğunun üstlenildiğine dair Maldición Eco-extremista tarafından yayınlanan ve La Manta Mojada tarafından ingilizceye çevrilen ITS’nin onuncu bildirisi aşağıda yayınlanmıştır.


Biz avdaydık, ve dün gece kurda dönüştük. Atalarımızın şeytani zihinleri ve bedenlerinin sahipliğini alarak, kan için susuzluğumuz bir an için memnun oldu.

Biz insanlığın ilerlemesinin beşiği olan, Üniversite Şehri etrafında pusudaydık.  Bu “daha iyi bir yarın inşa” amacıyla adamış olan kendini beğenmiş profesyonel zihinleri oluşturan bir yerdir. Bu “daha iyi bir yarın” bireyin içgüdülerinin yıkımından ve türlerin evcilleştirilmesinden, Yeryüzünün yıkımına dek lekelidir.

Biz “daha iyi bir yarına” inanmıyoruz. Biz ne “devrimciler”‘iz ne de onların geri dönüşümlü ideolojilerini tespit edeceğiz. Biz egoist amaç ile bireyci-teröristiz. Biz politika olarak yanlış, ahlaksız ve gelişigüzeliz.

Üniversite Şehri en son “Vaşak Gizli’nin Öfkesi Grubu” ve  “Guamera Eko-Aşırı Grubu”nun saldırdığı yerdir. Yetkililer bu saldırıları susturdu ve olmamış gibi davrandı.  Eh, bu sessizliği devam ettirecek değiliz.

Dün UNAM Kimya Anabilim Dalı Kimya Hizmetleri Şefini bıçakladık. Bıçağımız onun vücudunu, kaslarını ve damarlarını parçalar, kanlar içinde ve ölü bırakır. Onun kafa derisini(savaşta atalarımızın uyguladığı gibi) yüzmememiz üzücü, fakat bir dahaki sefere olacak…

Zaten “Vahşi Doğaya bir kan adağı olarak sunacağımız yaralama ve ölüyü”, ve şaka yapmadığımızı, bu yılın Ocak ayındaki ilk bildiride söyledik. Üniversite ya da başka bir yerin aşırı-uygar yaşamlarında herhangi bir saygının olmadığını göstermek için bu adamı infaz ettik. Onların rutinlerini, normlarını ve ahlaklarını küçümsüyoruz. Biz eşitliği, insan ilermesini, hoşgörüyü, bilimi, kolektivizmi, dini, pasifizmi, moderni ve uygar evcilleşmenin kokan diğer tüm pisliklerini reddederiz.

Bu kokuşmuş medeniyet içindeki kimse bu ve diğer üniversite duvarları arkasına gizlenen tüm iğrenç ilericiler ve humanistler en azından, hiçbir saygıyı hak etmiyor.

Bu uygarlık bizi birey üzerinde; onların çalışma ve eğitim; hukuk ve dini inançlar; ve monoton kuralları ve ikiyüzlülüğünü kayarlı çalışan kendi değerlerini empoze etmek için en vahşi içgüdülerimizi ortadan kaldırmak istiyor. Bu durumda, ahlak olmaksızın bir savaşın sonucu olmasına rağmen, bu cinayeti “kötü” kabul etmemizi istiyor. Fakat başarılı olamadık, ve kanıt biz sorunsuzca geri çekilmeyi başararak “acı cinayet” oldu.

Öğrenciler, öğretim elemanları ve UNAM ve diğer üniversitelerin araçtırma görevlileri daha dikkatli olun, çünkü biz ölümcül bir saldırı için bir an bile tereddüt etmeyeceğiz. Cuernavaca’da biyoteknolojik Ernesto Mendez Salinas’ı vurmasından, 2011’de Yabana Meyleden Bireyler(ITS) tarafından başlatılan “Nihilist Cenaze” ile süreklilik; ve bu yılın Mart ayında Iztacalco’nun Gelişigüzel Fraksiyon tarafından yürütülen IPN’nin bir bilgisayar öğrencisinin yaşamını yok etme ile devamlılık içinde.

Eko-aşırılık ve terörist nihilizm Meksika, Şili, Arjantin, İtalya ve diğer yerlerde büyümeye devam ediyor. 

Vahşi Doğa ile bizim tarafımızda!

Yabana Meyleden Bireyciler – Meksika Şehri

Eko-Aşırı / Nihilist Mafya

This entry was posted in General and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.