Şili: Yabanıla Meyleden Bireyciler’in Onikinci Tebliği

efb19f025bafc4231e9df823ed9c1a62.png

“… Ve bu nefret edenler sadece önce kendi eylem ve pozisyonundan sorumludur. 7 Nisan 2015’de tutuklandığım eylem uygarlığı ilerletmek anlamına gelen bir hedef ve makine olduğu için bir banliyödeki otobüs yangında ışık oldu.   Bu şehrin bir sembolü ve aracıdır…”

-N.C.

Bir engellenmiş bombalı saldırı

Yabanıla Meyleden Bireyciler – Şili ve Medeniyetsiz Güneyliler uygarlığa karşı savaşı devam ediyor. Böylelikle, biz saklanma yerimizi, her saldırı ile ilgili komplo mekanımızı terk ettik. Dağlar ve şehirler üzerinden yürüdük. Önceki biz sevgi, tapmak ve savunmak; Sonraki nefret, saldırı ve yakmak.

Onların şehirleri sadece bizi tiksindirir, fakat onlardan saldırı için ve dış açıdan gerekli herşeyi aldık, bu “kaynaklardan” yararlanarak herhangi bir sorun yaşamıyoruz. Hatta bu yüzden, biz Evcilleşmemiş Ateş ile saldırı ve yok ediyoruz.

Şehir, binaları, ve araçları bizim manzaramızdır. Bu durumda, Bunların sonu bizim hedefimizdir. Biz uygarlığın düşmanlarıyız, ve insan eşyaları olan onların iğrenç taşıma makineleri güvenli olmayacaktır.

Böylece 25 Temmuz Pazartesi günü biz sermayenin kuzeyindeki bir sokakta bir çizgi içinde park edilen araçlara ev yapımı ateşleyici(Şubat ayında Transantiago otobüsüne yok eden birine benzer) ile patlayıcıyı bıraktık.

Ne yazıkki bu sefer ateş “konuşmamayı” seçti. Bu kez İlerleme yığını yakmayı görme zevkine sahip olamadık. Bu şubat ayında bir alışveriş merkezinin gıda deposunu ateşe verdikten sonra tekrar, otobüs yakmayı görmek vardı.

Bomba Tehditleri

Ormanın Mistik Göçebe Yağmacı Topluluğu kendi adına ayrıca farklı olan herşeyin üzerine düşmek amacıyla bekleyerek, analiz ederek, gölgelerin içinde faaliyetlerine devam ederek enternasyonalist proje ITS’ye bağlı kalmıştır. Eski yerlilerin bilge sabrı ile, bu evcilleşmemiş sabır pasif değil, daha ziyade bir Jaguar’ın takibi gibi.

Böylece geçen hafta biz eğitim kurumları, alışveriş merkezleri ve metro istasyonlarına karşı bir dizi bomba tehditleri gerçekleştirmeyi üzerimize alıyoruz. Bu tehditler şaşırmadığından, reddedildi. Tüm çeşitli hiper-uygar insanlar, er ya da geç tehditlerimizin gerçek olacağını unutmayın.

Nisan ayında bizi rahatsız eden FCFM’ye tekedilen başarısız bomba; zemini yakma dürtüsü hala oldukça canlı olarak içimizdedir.

Vahşi ruh ile birlikte biz ITS-Brezilya’nın Saklı Orman Topluluğu tarafından, ve Olimpiyat Oyunlarına karşı savaş deklerasyonu ve bir alışveriş merkezine karşı yapılan terörist saldırıları gerçekleştiren dostları selamlıyoruz.

Ayrıca UNAM’daki bir çalışana karşı öldürücü saldırı düzenleyen,  Eko-aşırı/Nihilist Mafya teröristlere bir suç ortağı kucaklaması gönderiyoruz.

Ayrıca Andes’in diğer tarafındaki savaşa devam eden Vahşi Takımyıldızları’nı selamlıyoruz.

Güney, Kuzey, ve merkezde: Eko-aşırılar ileri!
Çünkü tüm bu vahşi ve doğayı seviyoruz: Savaş!
Çünkü tüm bu uygarlık ve yapaylıktan nefret ediyoruz: Savaş!

“Biz burada büyük gürültülü araba istemiyoruz. atalarımızın avlandığı topraklarda onları istemiyoruz. Uygarlığı korumak isteyenler ise, kardeşlerinizin kafa derileri bizim çadırlarımızda askıda kalacaktır. “

– Roman Nose

Yabanıla Meyleden Bireyciler – Şili
Medeniyetsiz Güneyliler
Ormanın Mistik Göçebe Yağmacı Topluluğu

This entry was posted in General and tagged , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.