Yabana Meyleden Bireyciler/Pagan Dağı Tarikatı’nın On Yedinci Bildirisi

Yabana Meyleden Bireyciler/Pagan Dağı Tarikatı

Yabana Meyleden Bireyciler/Pagan Dağı Tarikatı’nın on yedinci bildirisinin türkçe tercümesi.

Medeniyet ve insan ilerlemesine karşı uluslararası bir komplo ile!


“Biz ayrım gözetmeden ve çeşitli biçimlerde saldırıyoruz. Eğer gerçek kişilere karşı bir saldırı amaç yararınaysa, soydaş hasarı dikkate almaksızın yürüteceğiz. Hedef sadece maddi-simgesel yıkıma önem veriyorsa, harekete geçmekten tereddüt etmeyeceğiz.”

Eylül 2015 (1)

Daima Gizliliğin önleminde kapanıp, Yabancıya sinsice yaklaşmak ve saldırmaya başladığımızdan bu yana, birçok kış geçti. Sözümüz nispeten sessiz olsa da sabırlıydı ve şimdi tekrar alıyoruz.

Suçlu eko-aşırılık suç ortaklığı altında, bu sefer ayrım gözetmeyen saldırı ve tecrübeleri serbest bırakmak için Yabanıla Meyleden Bireyciler ‘in (ITS) azılı üyelerine eşlik ediyoruz. Bunlar terörist konularda bireyselliğimizi güçlendirdi, bu sebeple geçmiş ve günümüzdeki eylemlerin sorumluluğunu üstleniyoruz:

23 Mart 2016: Uygarlığın altyapısına saldırımız bir çift federal uşağın engellediği onların notlarını ifade eden basının “titizliğinden” şaşkın içindeyiz. Yani,  Tultepec ve Zumpango belediyeleri arasında, Meksika Eyaleti Dış Çemberi’nin 22 kilometre + 500 lük üst geçidinden bahsediyoruz. (2)

Bu vesileyle, basın yayınladı:

“…CESC’nin o ihtişamlı birliklerinin üyeleri bölgeye geldiğinde ve bir ön inceleme yaptığında, Plastik poşetlerin çok tehlikeli patlayıcılar içerdiğini bildirdiler…”

“Taktik grubun üyeleri yukarıda belirtilen patlayıcı cihazların, 2015 yılının son Ekim ayında Ecatepec’teki çeşitli Mexibus otobüslerinde patlayan (3) ve ciddi zarara neden olan patlayıcı cihazlara benzediğini belirttiler. Dolayısıyla bu yasadışı eylemden sorumlu olanların aynı suçlular olduğundan şüpheleniliyor. Belirttikleri bu durum, bu suçluları belirleme, tespit etme ve tutuklama amaçlı bir dizi soruşturma başlatılması anlamına geliyor. Onların suçlarından bir tane daha yapmaya çalıştıkları açıktır.“

 Ecatepec'teki çeşitli Mexibus otobüslerinde patlama

Gazeteciler ve polis sözleri ağzımızdan aldı. Herhangi bir olayda, biz suçlular bu eylemlerin sorumluluğunu üstleniriz. Elbette, bu konunun hassas yapısından dolayı ve bizi yakalayamadıkları için (tekrar), Yetkililer o gün basına ilan ettikleri şeyin hepsini inkâr etmek zorunda kaldılar.

13 Ekim 2016: Mexico City’deki Metro Hidalgo İstasyonu yoğun saatler sırasında tiksindirici sermaye şehrinin dumanını soluyan düzinelerce robot kimselere(her gün işe gidip dönen kişiler anlamında kullanılmakta.) sahne oldu(5). Basına göre, duman zehirlenmesi nedeniyle üç kişi tıbbi yardıma muhtaçtı. Bazı istasyonlara geri dönerek basit son derece başarılı bir aygıt kullanarak dumana sebep olduk ve bu istasyonda istenilen sonucu elde etti, bu terörize etmek istediğimiz kitleler tarafından en fazla yoğun ölçüde işgal edilen istasyonlardan biriydi.  Bununla üç şey söyleyebiliriz:

– Birincisi, Basının SALDIRILARI örtbas etmeye çalıştığında aynı eski bahaneyi kullanmasına karşın(6),  bu eylem TEKNİK BİR ARIZA DEĞİLDİ.

Mexico City'deki Metro Hidalgo İstasyonu

– İkincisi, modern insanın uysal tavrı oldukça şaşırtıcıydı. Etkilenenlerin birçoğu kapalı bir alanda iken, platformdan çıkan dumanı gördüklerinde bile, duruma tepki göstermedi. Birçoğu onların fiziksel iyi-hali için herhangi bir endişe duymadan tahliye edilmek için beklemek ve kalmayı tercih etti. Modern insan(herhangi bir toplumun) o kadar işe yaramaz hale geldi ki birinin gelmesi ve ona ne yapacağını söylemesine alışıktır. Sefil yaşantılarının her yönüyle ve bu durumda da, Metro yetkilileri istasyonun boşaltılmasını söylemeye gelmişlerdi. Bunu yapmasalardı, daha fazla insan dumandan zehirlenirdi.

modern insanın uysal tavrı

– Üçüncüsü, böyle basit bir cihaz kullanarak metroda böyle bir karmaşaya neden olabilmemiz beklenmedik bir durum değildir. Bunu, aynı istasyonda 25 Mayıs 2015’te (diğer bireycilerle birlikte) denedik ve aynı şekilde çalıştı(7).

Teotlapan Tlacochcalco Mictlampa(Arzu ve ölümün toprakları)’in gölgesi bizi bir kez daha gizledi. Bununla uygar insanın durumunu göz önünde bulundurarak, tarifsize doğru ilerliyoruz, fakat aynı zamanda kendimizi en ilkel köklerimize bağlıyoruz.

Laguna (Coahuila) ve Teochichimecas (Jalisco) Yollarında Meksika’daki GERÇEK eko-aşırı gruplarla suç ortaklığı!

Nihilist Terörist gruplara güç!

Hiper-uygarlığa Ölüm!

Şili, Brezilya ve Arjantin’deki azılı eko-aşırı gruplara selamlar!

Uzun Yaşa Eko-Aşırı Mafya!

Pagan Dağı Tarikatı – Meksika Şehri

Yabana Meyleden Bireyciler – Meksika Şehri

-Popocatzin Klanı

1) Pagan Dağı Tarikatı’nın ilk bildirisi.

2) http://www.aztecanoticias.com.mx/notas/estados/247033/aseguran-4-kilos-de-explosivo-plastico-c4-en-edomex

3) http://www.animalpolitico.com/2015/10/detonan-explosivos-en-mexibus-hay-danos-en-tres-unidades/

4) http://www.sdpnoticias.com/local/edomex/2016/03/23/dejan-presunto-explosivo-casero-en-el-circuito-exterior-mexiquense

5) http://www.excelsior.com.mx/comunidad/2016/10/13/1122187

6) https://elsemanario.com/157410/humo-metro-hidalgo-sea-evacuado/

7) http://archivo.eluniversal.com.mx/ciudad-metropoli/2015/objeto-en-vias-provoca-fallas-en-estacion-hidalgo-del-metro-1087396.html

This entry was posted in General and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.