Yabanıla Meyleden Bireyciler/Gelişigüzel Fraksiyon’un On Sekizinci Bildirisi

Yabanıla Meyleden Bireyciler/Gelişigüzel Fraksiyon

Yabana Meyleden Bireyciler/Gelişigüzel Fraksiyon’un on sekizinci bildirisinin türkçe tercümesi.

Ahlaklı saldırılara ölüm!


“Seni kovalıyorum, itibar arıyorsun, bu yüzden şimdi patlayıcı hakkında konuşuyoruz. Gölgelerde arkanızdan gizlice yaklaşan ve ölüm ya da bomba ile bıçaklayan figürler ortaya çıkıyor. Karda ayak izlerimi silen kıştır… Tahrik et, söylemlerinden öldürecekler.”

Mr. Grey

Yabanıla Meyleden Bireyciler ile koordineli olarak Gelişigüzel Fraksiyon aşağıdaki saldırıların sorumluluğunu üstlenir:

1. 19 Ekim Çarşamba: Del Muerto Chalco-metro nehrinin Cuemanco Kanalı koridorundaki, “COPESA” nakliye otobüsüne bir patlayıcı aygıt bırakıp gittik. Bu aygıtın neye dönüştüğünü bilmiyoruz.

2. 19 Kasım Perşembe: UNAM’ın Fen Fakültesi’nde patlayıcılı mektup bırakıp gittik. Zarf kimseye hitap edilmedi, yalnızca “iPhone Ödülünün Sahibi” olarak etiketlendi. Bu onu alan ve açtığında güzel bir patlayıcı hediyesi bulacak herhangi birine aitti.

3. 23 Kasım Çarşamba: UNAM’ın Felsefe ve Edebiyat Fakültesi’ne bir patlayıcı aygıt bırakıp gittik. Bu bizim için saçma konuşan tüm beş para etmez solcu hümanist öğrencilere bir uyarı olsun. Beklemeyecekleri yerde gözlerimiz ve kulaklarımızın olduğu bilinmelidir…

4. 23 Kasım Perşembe: Ekim ayında yaptığımız gibi aynı patikada başka bir patlayıcı aygıt bıraktık.

Gelişigüzel Fraksiyon’un Bildirisi

Yoksul vatandaşlar tarafından kullanılan toplu taşıma araçlarına saldırıyorsunuz, Onlar sıkı çalışan insanlar! Bir “Sempatizan” ın üzerine yüklenebilir. Evet! Bunu yapmaya devam edeceğiz, toplu taşımaya kimin binip gittiğini umursamıyoruz ve bu yüzden ona saldırıyoruz. Her gün hala var olan azıcık doğayı daha fazla öldüren altyapıya olduğu kadar yolculara da zarar vermek istiyoruz. İnsanlara saldırırsak sefil beton evleri inşat etmek için ağaçları kesmek, daha fazla otoyol inşa etmek, ve böylece onlara konforlu evlerine geri dönmek için daha fazla araba kazandırmak için kentsel yayılmadan sorumludurlar.

İnsanlar yerleşik hayata geçtiğinden beri, Kendilerini yok olmaya mahkûm ettiler. Bu dünyanın daha fazla insana ihtiyacı yok. İçinde yaşamı sürdürmek için insan kalmasına gerek yoktur. Daha güzel bir dünya görmek için insanoğlu yok olmalı. Hâlâ mümkün olmasına rağmen bunun çok uzak olduğunu biliyoruz. Şahsen insan kitlelerinden kurtulamayacağımızı biliyoruz, ancak Yeryüzü devam ettiği sürece, Elimizden geldiği kadar insan kitlelerinin büyük bölümünü öldürmeye çalışacağız. Bu yüzden en varlıklı semtlere saldırıyoruz.

Bir başka aptal “eğer radikal ya da nihilist iseniz, neden sadece kendinize bir bomba bağlamıyorsunuz?”. Ah, beyinsiz ve aptal çocuklar, hiçbir şeyi anlamadın. Sonunda, “bok yemeyi seven biri bok yemeye devam edecek” dedi.

“Dağlardan binalara doğru gidiyorum. Buna onurlu değilsin, kuzenim. Hayatımı geride bıraktım, buna ihtiyacım yok. Kargalar korkulukları terletir. Ben bir kurdum, oğlak değilim.”

UNAM ile bir kez daha… Bla bla bla birinin bekleyebileceği aynı saçmalık. Orada “bilgisayar moronları” şekillendirilir(Bizi biraz güldüren bir argo terimi). Aynı şeyi her zaman olduğu gibi tekrarlamak için bizi kızdırıyor, aynı “ses ısırıkları”, bir kez daha: Evet, bir kez daha, UNAM. İnsanlarla dolu toplu taşımaya saldırmak basitse, bir üniversiteye saldırmanın ne kadar kolay olabileceğini düşünün. Kekin parçası! Alınmamak için kendimizi gizlemek zorunda değiliz, sahte bıyık veya peruk takmamız gerekmiyor. Hatta bir film senaryosu icat etmemize gerek bile yok, ancak şu satırların yanı sıra bir şeyler söyleyebiliriz:

“Biz sahte bıyık bıraktık; hatta cinsiyetimizi gizledik böylece kimsenin farkına varmadı ve patlayıcı bir paketi bırakmak için UNAM’a girdik… Ayrılırken, öğrenciler ve personellere dokuz milimetrelik bir tabancayı hedefledik. Çıkışa gittiğimizde patlayıcı aygıtımızı yerleştirdikten sonra kırk kişi ile bir otobüsü soyduk. Ardından polis bizi takip etti ve bir polis çatışması patlak verdi ki beş polisi yaraladık ve üç polisi de öldürdük. ”

Vay be, IŞİD bile bunu yapmaz! Ama hayır, biz sadece içeri girdik ve bombayı bıraktık ve hepsi bu kadar. Sade görünümde yaptık. Fen Fakültesi’nde pp Binasının koridoruna patlayıcı bir paket bıraktık. Felsefe ve Edebiyat Fakültesi’nde bazı eski solcular satılık eşyalarını, veya daha ziyade, “kendi başlarına yönetilen işlerini” satarken(yani işportacılık yaparken) bir bomba bıraktık. Vatandaşa herhangi bir zorluk ya da çok fazla gösteri olmaksızın saldırmak kolay.

Ancak neden iyi ve popüler sol anarşistlere saldırıyorsunuz? Bu varlıklar, anarşistler saygımızı hak etmiyor. Bu anarşistler sadece mağdur olma konusundaki şikâyet ve ağlamayı biliyorlar. Nasıl yapacaklarını bildikleri hepsi bu… ve yürüyüş düzenlemek, elbette. Meksika anarşizmi öldü, ölüm içinde acı çekti. Bu çocuk sürüsü yalnız sarhoş olmak, uyuşturucu kullanmak,  kendilerini doğrudan eylemin süper-direnişçileri olduğuna inanmaktadırlar. Öyle düşünmüyor musun? Sonra kendinize şu soruyu sorun: Sadece küçük bir uyuşturucu fahişesi olduğu için gözaltına alındığında bir “yoldaşı”(anarşistler olarak onlara seslendiği gibi) niçin desteklenir? Onların köpek gibi ölmelerine izin verdik. Tutuklulara yapılan bağışları çuvalladıklarında neden bu “anarşist mahkûmlara destek” küçük komiteleri destekliyorsunuz? Keratalar! Gerçekten insanların bilmediklerini mi düşünüyorlar? Of. Elbette insanlar gizlendiği yerden çıkacak ve bunun doğru olmadığını haykıracak. “Bunlar yalan!” “Ajanlarla dolu bir grup anarşist hareketin kirletildiğini söylüyor!” “Onlar hükümetin bir parçası!” [Hıçkırarak] “anarşist hareket” nedir? Bu bir örtü, ahbap. Sizler sadece konformist ve reformistlerin bir demetisiniz. Yaşlı gerçek anarşistlerin soyu tükendiği için “yeni anarşistler” herhangi bir saygıya layık değiller.

Son olarak, vaazlarımızı bitirmek için “eko-aşırıya eğilim” ile kısa süreli bir empati hisseden birtakım bireylerin büyüdüğünü gördük. Onlara şu hususları söylemek isteriz:

Çok fazla ve daha fazla bireylerin buna üstünkörü bir tutum içinde etkilenmesi bizi hasta ediyor. Kendi yüzlerini kesik çizgilerle “özgür ve vahşi” olarak kendilerini hisseden, tuhaf dışarıdaki daha fazla insandan nefret ediyoruz. Onlar ormanda, çölde, sık ormanda yürüyüş yapmaktan hoşlanırlar. Şamanlar ve putperest(Zira onların hissettikleri “şamanın” ne kadar olduğunu görmek için, onların bir şeyleri feda ettiklerini veya öldürdüklerini görmek isteriz) insanlar gibi hissediyorlar. Küçük “vahşi kalma becerileri” durumlarını tutunan bu insanlardan nefret ediyoruz. Bu insanlardan bıkmış durumdayız. Bu nedenle, ikiyüzlü sahte gruplar FAHİŞE EKO-AŞIRI SAVAŞI gibi ortaya çıkıyorlar… Aman, afedersiniz, Guamera Eko-Aşırı Savaşı ve Ormanın Gölgesi(Kısa bir sürede bu topraklarda uğraştığımız polisler ya da insanlar). “Doğal güzelliği” çeken tüm insanlara sizlerin de hedefimizde olduğunuzu belirtmek isteriz. Tıpkı bilim adamları listesine benzer şekilde, “orman severler” listesi epey uzayacak. “Şeytan” gösterileri için kamp yaparken bir gün şaşırmayın. Bu sefer fedakârlık sunulmayacak, ağaçlar için gübre olursunuz. “Çakallar dağdan indi, şimdi onlara geri dönüyorlar.”

Fazla uzatmadan bu girdiyi sonlandırıyoruz.  Bir dahaki sefere saldırılarımızın sorumluluğunu üstleneceğiz ve hepsi bu. Bu Mafyada olduğu gibi, eğilimi “saf” tutmak için. Biz hiyerarşilere inanıyoruz ve emri vermedikçe kimse giremiyor.

-Gelişigüzel Fraksiyon (GI)

-Yabanıla Meyleden Bireyciler (ITS)

-Gizli Vaşak Grubun Öfkesi

-Yabanıla Meyleden Gelişigüzel Grup (GITS)

This entry was posted in General and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.